EN
Asju tuleb arvestada, kui teie lapsed mänguväljakul käivad
17. juuni 2022 / Vaata: 145

1


2


Taking children to the park requires parents or guardians to observe the surrounding areas. This would include the stability of the commercial mänguväljak, the maintenance of the ground surfacing, and whether anything appears outdated. Parents are a reliable resource for helping park administrators find problems to help them fix and improve the quality of park play equipment and other backyard playset. Here are the things need to consider when your kids at the garden play.


1. Olge ettevaatlik, kuhu astute

Kui teie lapsed pargis mängivad, jälgivad nad, kuhu nad astuvad, et vältida kukkumist või komistamist. Vahetult enne liumägede mängimist kontrollige, kas ümbruskonnas pole nähtavaid takistusi või vaheseinu, millele saate oma lastele tähelepanu juhtida.


2. Olge oma ümbrusest teadlik

Pöörake tähelepanu oma lastele ja nende ümbrusele. Jällegi tundub, et see on iseenesestmõistetav, kuid laste mängimise ajal on lihtne lõõgastuda, lugeda või telefoni sirvida, kui istute mänguasjade läheduses. 


3. Järgige märke ja ohutusreegleid

Õpetage oma lastele märke ja aidake neil juhiseid järgida. Lapsevanemana peate olema teadlik kõigist ohutusreeglitest ja veenduma, et teie lapsed ei satuks ohtu. Samuti koostage oma lastele oma ohutusreeglid ja teavitage neid.

Palun lahku
sõnum

Tel / WhatsApp / WeChat:

tel: +86-13566236059

Kontakt:

Tony Zhang

Wechat

Tooted

Projekt

Uudised

Kuumad kategooriad

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co., Ltd
IT -tugi Toetus
Jälgi meid
Autoriõigus © 2022 Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co., Ltd, injnet - Blogi | Privaatsuspoliitika | Nõuded ja tingimused
AVALEHT
Tooted
E-Mail
KONTAKT
Skannimiskood
top